Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не вибрали у кошик
Не понимаете по-украински?

Про нас

Видавництво "Штучка" — молода амбіційна команда небайдужих професіоналів. Було засновано нещодавно, у 2017 році. Але одразу ж ми стрімко кинулися заповнювати прогалини у книгах світових бестселерів, виданих українською мовою. Так, виявляється, що далеко не всі книги, а то й автори взагалі, доступні україномовним читачам. Особливо недостача якісного матеріалу для читання відчувається у дитячій літературі та у літературі для підлітків. Попри велику кількість сучасних молодих талановитих авторів (до речі, які теж потребують підтримку), класичні твори ніколи не втратять свою актуальність. Навіть через сотні років загальнолюдські цінності та досвід предків можуть чомусь навчити молоде покоління.

Сучасні реалії вимагають сучасних рішень. Наша молодь вже майже відмовилась від паперових книг, не ходить до бібліотек. Хоча, ми віримо, в них не згасла тяга до серйозної літератури. Тому в першу чергу наше видавництво націлене на випуск електронних книг — це не тільки дешевше, але й значно скорочує шлях до читача.

Видавництво "Штучка" тісно співпрацює з дійсним професіоналом перекладацького мистецтва - агенцією "Translatika". За роки сумісної роботи вона неодноразово підтверджувала свій високий клас та майстерність.

Наша команда:

Оксана
Оксана Савостіна
директор
Сергей
Сергій Савостін
технічний директор

Звертайтися до нас будь-яким способом:

[email protected]

+380960663134

+380443793197

thing_com_ua

thing.com.ua

Ми у соц. мережах:

Facebook VKontakte

Часи роботи:

З понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 6 вечора.

Відправити повідомлення

Сподобалось? Поділися: