Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!
Яку книжку обрати?

Блог видавництва

 • 3 грудня 2019 - За що ми любимо «Снігову Королеву»

  За що ми любимо «Снігову Королеву»
  Перший сніг надихнув мене ще раз перечитати казку Г.К. Андерсена «Снігова Королева» і поміркувати над тим, за що ми її любимо.
 • 11 листопада 2019 - Найнезвичайніші бібліотеки світу

  Найнезвичайніші бібліотеки світу
  Практика відвідування бібліотек для нас не є чимсь новим, проте в деяких країнах змінили імідж звичайної, стаціонарної бібліотеки з обов'язковим обліком відвідувачів і взятих ними книг. У моїй збірці найцікавіші випадки перетворення хати-читальні на незвичайний та корисний проект!
 • 28 жовтня 2019 - Як казки братів Грімм змінилися до невпізнання

  Як казки братів Грімм змінилися до невпізнання
  Перша збірка казок братів Грімм складался, так кажучи, з любові до мистецтва без урахування моральних уподобань читачів. Історії були сповнені непоказних деталей, від яких всипало морозом навіть дорослих. Які ж фрагменти казок в першому виданні були змінені або зовсім вирізані з більш пізніх версій тексту?
 • 9 жовтня 2019 - Дві притчі про наполегливість при досягненні своєї мети

  Дві притчі про наполегливість при досягненні своєї мети
  Пропоную вам дві притчі на тему наполегливості, які можна почитати синові чи доньці, щоб надихнути їх на самовдосконалення навіть тоді, коли хочеться закинути ненависні заняття або коли здається, що нічого не виходить.
 • 24 вересня 2019 - Глобальне потепління як тема для дитячих книг

  Глобальне потепління як тема для дитячих книг
  Сьогодні весь світ говорить про Грету Тунберг, яка виступила 23 вересня на саміті ООН з виразною промовою, покликаною привернути увагу всього світу до проблеми кліматичних змін і ролі людини у створенні цієї проблеми. У нас в Україні тема захисту навколишнього середовища тільки набирає популярність. А за кордоном діти вже знають про глобальне потепління з книжок. Подивимося, з яких!
 • 20 вересня 2019 - Навіщо потрібна грамотність

  Навіщо потрібна грамотність
  Навчання грамоті та грамотності — першорядне завдання школи починаючи з молодших класів. Але яку функцію вона виконує в сьогоднішньому суспільстві, в нашому житті? Запрошую поміркувати над цим питанням разом зі мною!
 • 14 вересня 2019 - Дивні персонажі в книгах про тварин

  Дивні персонажі в книгах про тварин
  Олень, що розмовляє; чарівний єдиноріг, вогнедишний Змій Горинич, мудрий пітон Каа — де можна зустріти цих та інших дивних тварин? Правильно: в книгах для дітей. В оповіданнях про тварин героями виступають не тільки звичні для нас коти й собаки, а й чарівні істоти. Казкові персонажі мають надздібності, можуть спілкуватися людською мовою, часто приходять на виручку головним героям творів. Яких же дивовижних і чудових героїв можна зустріти в книгах про тварин? Ось кілька яскравих прикладів письменницької і народної фантазії.
 • 7 вересня 2019 - А він ще й на машинці вміє: Професії дитячих письменників

  А він ще й на машинці вміє: Професії дитячих письменників
  Раніше всі вважали, що письменник - це покликання, а не професія, тому у кожного має бути освіта і постійна робота. Дивно, але серед відомих дитячих письменників були лікарі, військові, льотчики, педагоги. Вони творили у вільний час. Ось письменники, які створювали чудові твори, але мали професію, не пов'язану з літературою...
 • 31 серпня 2019 - Як навчити дитину читати у три роки

  Як навчити дитину читати у три роки
  У цій статті я поділюся власним досвідом, як я навчила сина читати у три роки. Зараз Єгору сім років, і читає він вже цілком впевнено і без найменшого натиску. Сподіваюся, мій досвід в чомусь перекликається з вашим. Хотілося б побажати батькам і вчителям терпіння: пробуйте будь-які, найнесподіваніші техніки. Тільки не змушуйте, не погрожуйте та не соромте. Книга повинна стати радістю, а не покаранням.
 • 9 липня 2019 - Як допомогти дитині написати власне оповідання

  Як допомогти дитині написати власне оповідання
  Хочете допомогти синові або дочці скласти зв'язне оповідання із захоплюючим сюжетом? Познайомте їх із секретами, якими користуються справжні письменники, розкажіть про поділення сюжету на логічні частини, навчіть звертати увагу на зорові та письмові підказки, що можуть надихнути на ідею оповідання, та складіть із ними план майбутнього твору.
Сподобалось? Поділися: