Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!

Едіт Лавелл

Справа Темних Кедрів

Справа Темних Кедрів
Оригінальна назва: The Mystery at Dark Cedars.
Жанр: підліткова література, США, детектив, пригоди.

«Справа Темних Кедрів» — це пригодницька повість про двох подруг, що розслідують злочин, який стався у похмурому маєтку літньої дами. Власниця будинку не хоче втручати у це поліцію, тож головній героїні, шістнадцятирічній Мері-Луїзі Ґай доведеться самостійно розпитати усіх підозрюваних, влаштувати захоплююче стеження, ризикувати життям, лишаючись у таємничому домі старої, та нарешті успішно виявити винних та відновити справедливість.

Сюжет книжки розгортається у 20-х роках минулого століття у США, однак це жодним чином не заважає читачеві осягнути суть того, що відбувається. До тексту надано кілька виносок для роз’яснення особливостей тієї епохи, важливих для розуміння сюжету.

Книжка сподобається у першу чергу дівчатам підліткового віку, для яких авторка працювала та писала свої твори. Однак повість отримала позитивні відгуки й від більш дорослих читачів, до того ж хлоп’ята теж не позіхатимуть під час читання, адже акцент у книзі зроблено не на вбраннях та романтиці, а саме на пригодах та розслідуванні, що його чинять подруги.

Про автора:

Эдіт Харпер Лавелл (11 березня 1892 р. – 26 квітня 1957 р.) — американська письменниця, авторка пригодницьких книжок для підлітків. У 20-х роках минулого сторіччя очолювала організацією дівчат-скаутів у м. Філадельфія (США), тому з перших рук знала про дівчачі інтереси та проблеми, які залишаються актуальними і дотепер.

Написала кілька серій пригодницьких книжок про відважних та допитливих дівчат-скаутів, які потрапляли у різні ситуації, у тому числі небезпечні, але завдяки кмітливості та добрим навичкам спілкування успішно з ними поралися.


Переклад: Оксана Савостіна.
Об'єм: 144 сторінки.
Дата першого видання: 1935 рік.
Дата видання «Штучкою»: 19 серпня 2020 року.


Магазини, оптова реалізація, дистриб'ютори: ціна договірна (див. Контакти)

Коментарі ()

 1. Єлізавета 05 вересень 2020, 00:00 # 0
  Дуже чекаю! А коли таки вийде?
  1. Оксана Савостіна 07 вересень 2020, 06:29 # 0
   Дуже дякуємо за інтерес до цієї книжки, Єлізавето! :)
   Очікуємо десь наприкінці осені.
  Сподобалось? Поділися: