Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!
Блог видавництва

Блог видавництва

 • 24 січня 2021 - Вірші та рима — нащо вони дитині?

  Вірші та рима — нащо вони дитині?
  Які б вірші ви не обрали для читання своїм діткам, можете бути впевнені, що тим допомагаєте їм розвивати навички, які точно знадобляться їм у дорослому віці. Почитайте їм нашу збірку «Де ті ґави?»!
 • 15 жовтня 2020 - Національні символи України: короткий довідничок про козаків

  Національні символи України: короткий довідничок про козаків
  Пропонуємо вам уривок із нашого альбому національних символів України по точках. На звороті кожного малюнку — короткий довідничок із відповідного символу. Сьогодні говоримо про козаків.
 • 29 липня 2020 - 10 цікавих фактів про тварин з книжки «Матінка Кряква та шестеро каченят»

  10 цікавих фактів про тварин з книжки «Матінка Кряква та шестеро каченят»
  На сторінках книжки каченята зустрічаються з різними тваринами та птахами. Ось добірка цікавих фактів про качок, півнів, ондатр та пуголовків.
 • 16 липня 2020 - Інтерв'ю з ілюстраторкою книги «Мій тато — блогер»

  Інтерв'ю з ілюстраторкою книги «Мій тато — блогер»
  Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги інтерв'ю з Катериною Касьяновою (@kat.kasy), яка проілюструвала книгу «Мій тато — блогер». Працюючи з Катею, ми отримали справжнє задоволення і захотіли дізнатися про те, як їй працювалося з нами.
 • 2 липня 2020 - «Чим мені варто зайнятися?»: дитячі книжки про професії

  «Чим мені варто зайнятися?»: дитячі книжки про професії
  Я вважаю, що знання з наймолодшого віку про те, чим і як люди заробляють на хліб в сучасному світі, — це критично важлива умова успішної кар'єри в майбутньому. Пропоную вам добірку книг, які, на мій погляд, захоплююче розповідають про професії та ремесла.
 • 10 червня 2020 - Читаємо з дітьми англійською

  Читаємо з дітьми англійською
  Мені не хотілося б, щоб син надовго закинув практику англійської мови, тому я задумалася, в якій формі без зайвого напруження проводити додаткові заняття. У цьому мені допоміг Kindle Unlimited
 • 25 травня 2020 - Швидкочитання: чи варто перейматися через кількість слів на хвилину?

  Швидкочитання: чи варто перейматися через кількість слів на хвилину?
  У наших школах, як і в школах інших країн, існують середні нормативи по швидкості читання. Але швидше не значить краще. Головне -- добре розуміти прочитане та робити логічні висновки, а темп читання, який трохи нижче шкільного нормативу, не повинен викликати у батьків і вчителів паніку.
 • 25 квітня 2020 - Цікаві хештеги для поціновувачів книжок та читання

  Цікаві хештеги для поціновувачів книжок та читання
  На тлі мільйонів постів про книги виділитися допомагають дотепні, оригінальні хештеги, які не тільки виступають ключовими словами в пошуку релевантних постів, а й задають модні тенденції в читацькому світі. Пропонуємо вам підбірку ще не розтиражованих книжкових хештегов з ілюстраціями Інстаграм-блогів.
 • 15 квітня 2020 - Коронавірус: як розмовляти з дитиною про її страхи

  Коронавірус: як розмовляти з дитиною про її страхи
  Сьогодні ми зіткнулися зі страхом, причини якого не можна усунути, просто ввімкнувши світло в темній кімнаті. У тематичній статті The New York Times дитячі психологи і педіатри дають наступні мудрі поради щодо того, як говорити з дитиною про коронавірус.
 • 25 березня 2020 - Про нагальне: дитячий медичний кросворд

  Про нагальне: дитячий медичний кросворд
  Пропонуємо вам нескладний дитячий кросворд з медицини, який можна роздрукувати і перевірити знання свого школяра з елементарних понять, що стосуються здоров'я та лікування.
Сподобалось? Поділися: