Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не вибрали у кошик
Яку книжку обрати?

Наші видання

 • Матінка Кряква та шестеро каченят
  Кетрін Пайл
  Матінка Кряква та шестеро каченят
  Вже у продажу! Напрочуд добра книжка для тих, хто сумує за чарівністю та простотою сільського життя, наївності дитинства, тупоту маленьких ніжок і радощам відкриттів, з якими кожного дня стикаються маленькі учасники цих історій
 • Братик Порося
  Лора Річардс
  Братик Порося
  Вже друкується! «Братик Порося» — це коротка, але дуже корисна історія для дітлахів, що вчаться дотримуватися порядку. Зустрічаючись по черзі із знайомими маленьким читачам звірами та птахами, розмовляючи із ними, головний герой дізнається, що бути бруднулею у суспільстві неприйнятно, а певні ритуали чистоти є навіть у тварин.
 • Професор розіграшів
  Евелін Шарп
  Професор розіграшів
  Казка про добропорядного, але надто правильного та нудного короля Бурчалло, що відправляється на пошуки дружини, яка б змогла вдихнути нове життя у його королівство, додавши пустощів та чарівності. Але на шляху до прекрасної дами королю Бурчалло доведеться здолати кілька випробувань та дізнатися багато нового про самого себе та свої бажання.
 • Справа Темних Кедрів
  Едіт Лавелл
  Справа Темних Кедрів
  Готується до друку! Пригодницька повість про двох дівчат-подруг, що самостійно розслідують злочин, який стався у похмурому маєтку літньої дами. Розпитування підозрюваних, захоплююче стеження, ризик для життя та кінець-кінцем блискуче розкриття справи — усе це очікує на вас у чудовому підлітковому детективі американської письменниці.
Сподобалось? Поділися: