Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!
Яку книжку обрати?

Наші видання

 • Куди зникли зірки?
  Юрій Сосницький
  Куди зникли зірки?
  Маленький хлопчик полюбляє дивитися на нічне небо разом із мамою. Він захоплюється зірками, але одного разу вони десь зникають. Що вигадає мама, щоб підняти хлопчиськові настрій? У книжці можна знайти невеличку мапу зоряного неба із завданням для малюків.
 • Словничок емоцій
  Лілія Алєксєєнко
  Словничок емоцій
  Книжка наводить приклади ситуацій, у яких маленькі хлопчики та дівчата можуть відчувати ті чи інші емоції, та запрошує до діалогу з малюком на тему його власних переживань.Яскраві ілюстрації допомагають читачеві асоціювати себе з героями книжки.
 • Матінка Кряква та шестеро каченят
  Кетрін Пайл
  Матінка Кряква та шестеро каченят
  Напрочуд добра книжка для тих, хто сумує за чарівністю та простотою сільського життя, наївності дитинства, тупоту маленьких ніжок і радощам відкриттів, з якими кожного дня стикаються маленькі учасники цих історій. Найкраща казка на ніч!
 • Братик Порося
  Лора Річардс
  Братик Порося
  «Братик Порося» — це коротка, але дуже повчальна історія для дітлахів, що вчаться дотримуватися порядку. Зустрічаючись по черзі із знайомими маленьким читачам звірами та птахами, розмовляючи із ними, головний герой дізнається, що бути бруднулею у суспільстві неприйнятно, а певні ритуали чистоти є навіть у тварин.
 • Листівки-розмальовки
  Листівки-розмальовки
  Вітальні листівки-розмальовки "З днем народження!" та "Одужуй!". Найкращий власноруч розфарбований подарунок від маляти усім близьким та друзям!
 • Професор розіграшів
  Евелін Шарп
  Професор розіграшів
  Казка про добропорядного, але надто правильного та нудного Короля Бурчало, що відправляється на пошуки дружини, яка б змогла вдихнути нове життя у його королівство, додавши пустощів та чарівності. Але на шляху до прекрасної дами Королю Бурчало доведеться здолати кілька випробувань та дізнатися багато нового про самого себе та свої бажання.
 • Справа Темних Кедрів
  Едіт Лавелл
  Справа Темних Кедрів
  Пригодницька повість про двох дівчат-подруг, що самостійно розслідують злочин, який стався у похмурому маєтку літньої дами. Розпитування підозрюваних, захоплююче стеження, ризик для життя та кінець-кінцем блискуче розкриття справи — усе це очікує на вас у чудовому підлітковому детективі американської письменниці.
 • Мейбл та таємна мова звірів
  Гаррі Терстон Пек
  Мейбл та таємна мова звірів
  Книжка про пригоди п’ятирічної дівчинки Мейбл, що володіє чудовим даром розуміти тварин та птахів. Вона потрапляє у низку цікавих, часом небезпечних, ситуацій, але блискуче порається з ними з допомогою своїх крилатих та хвостатих друзів.
 • Мій тато — блогер
  Неллі Стерхова
  Мій тато — блогер
  У книжці зрозумілою мовою говориться про нові професії, за якими майбутнє або які все ще не сприймаються серйозно тими, хто звик до старої освітньої моделі. За допомогою ілюстрацій дитина дізнається, що роблять на роботі блогер, маркетолог, фітнес-тренер та інші герої книжки.

Не проґав нові видання! Підпишись на розсилку:

Сподобалось? Поділися: