Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не вибрали у кошик
Яку книжку обрати?

Наші видання

 • Матінка Кряква та шестеро каченят
  Кетрін Пайл
  Матінка Кряква та шестеро каченят
  Вже друкується! Напрочуд добра книжка для тих, хто сумує за чарівністю та простотою сільського життя, наївності дитинства, тупоту маленьких ніжок і радощам відкриттів, з якими кожного дня стикаються маленькі учасники цих історій
 • Професор розіграшів
  Евелін Шарп
  Професор розіграшів
  Казка про добропорядного, але надто правильного та нудного короля Бурчалло, що відправляється на пошуки дружини, яка б змогла вдихнути нове життя у його королівство, додавши пустощів та чарівності. Але на шляху до прекрасної дами королю Бурчалло доведеться здолати кілька випробувань та дізнатися багато нового про самого себе та свої бажання.
 • Братик Порося
  Лора Річардс
  Братик Порося
  Вже друкується! «Братик Порося» — це коротка, але дуже корисна історія для дітлахів, що вчаться дотримуватися порядку. Зустрічаючись по черзі із знайомими маленьким читачам звірами та птахами, розмовляючи із ними, головний герой дізнається, що бути бруднулею у суспільстві неприйнятно, а певні ритуали чистоти є навіть у тварин.
 • Справа Темних Кедрів
  Едіт Лавелл
  Справа Темних Кедрів
  Готується до друку! Пригодницька повість про двох дівчат-подруг, що самостійно розслідують злочин, який стався у похмурому маєтку літньої дами. Розпитування підозрюваних, захоплююче стеження, ризик для життя та кінець-кінцем блискуче розкриття справи — усе це очікує на вас у чудовому підлітковому детективі американської письменниці.
Сподобалось? Поділися: